Summer Camp

Skvělý letní prázdninový program pro děti ve věku 2-10 let.

Celodenní program v angličtině (1.–3. týden), s dopoledními lekcemi a odpoledne zábavným a pestrým programem aktivit (oběd a 2x svačina v ceně). 

Program na míru pro dvě různé věkové skupiny:

mladší děti (2-10 let)
starší děti (11-14 let)

Co můžete očekávat?

Kurzy angličtiny po celé dopoledne plus jedna hodina řečnických aktivit po obědě s profesionálními zkušenými učiteli. Děti si zlepší svou anglickou komunikaci a sebevědomí, stejně jako rozšíří své znalosti a slovní zásobu.
Uvařený oběd. Zajištěno bude i pití a lehké občerstvení.
Odpolední program v angličtině pro další posílení výuky angličtiny. Program se bude každý týden lišit, ale bude zahrnovat mix sportovních, uměleckých a řemeslných aktivit, tance, divadelních představení a krav maga. 
Týdenní témata - každý týden bude jiné téma a bude se lišit i odpolední program, takže pokud své dítě přihlásíte na více než týden, nudit se nebude.

SUMMER CAMP 2023

 1. TÝDEN – POD HLADINOU MOŘE / VODNÍ SVĚT

 Přeneste se s námi do světa, který existuje pod vodou! Budeme se učit o fascinujícím světě v hlubinách (i na mělčinách), o rozdílu sladké a slané vody a bude spousta vodní zábavy. Při pěkném počasí si budeme venku užívat  fontány, vodních balónů a mnoha dalších věcí, zatímco uvnitř budou aktivity spjaté s vodou.

2. TÝDEN – JE TO DŽUNGLE (TAM VENKU)

Druhý týden summer campu bude ve znamení zvířat... zkráceně Grrr! V tomto týdnu se s dětmi zaměříme na různé druhy zvířat, jejich zvláštnosti a schopnosti, a rozdělíme si je do všech pěti dnů. Každý den se budeme věnovat jiné skupině zvířat, nezapomeneme na hry spojené se zvířátky, zkusíme si na ně zahrát, na jejich specifické chování a samozřejmě si i vytvoříme různé výtvarné projekty spojené s tímto tématem. Ve středu se vypravíme na výlet do Toulcova dvora, kde se budeme moct podívat na život zvířátek na farmě a na velkou zahradu plnou ovoce a zeleniny.

 Doufáme, že si tento týden s námi užijete.

 

3. TÝDEN – ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ / ZA ZRCADLEM Naším tématem pro 3. týden summer campu bude Alenka v říši divů. Tento týden bude plný aktivit založených na tématech a nejznámějších příbězích této knihy. V pondělí budeme prozkoumávat Králičí noru.

Úterý se seznámíme s Houseňákem Absolemem, mluvícími květinami a úžasným, ale nepolapitelným kocourem Šklíbou. Ve středu budeme mít na zahradě čajový dýchánek a slavit naše „Nenarozeniny“! Ve čtvrtek vytvoříme královninu zahradu a budeme malovat růže a vyrobíme a budeme si hrát s obřími kartami! V pátek bude filmový den, kdy se děti budou moct podívat na animovaný film Alenka v říši divů (Disney).

Období kurzu:

pondělí − pátek 9:00 − 16:00

(příchod dětí 9:00-9:15, vyzvednutí dětí 15:45-16:00)

Cena: 4.400 Kč

Turnusy/Termíny:


1. 10.07.2023 - 14.07.2023 volná místa
2. 17.07.2023 - 21.07.2023 pár volných míst
3. 24.07.2023 - 28.07.2023 volná místa

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám reditelka@skolkalimetka.cz nebo zavolejte na +420 605 215 054. Jsme tu pro Vás.