Učitelé

Ing. Irina Mečava

zakladatelka školky Limetka, pedagog

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, pohybovala se řadu let v oblasti mezinárodního obchodu. V oboru pedagogiky a vzdělávání se pohybuje téměř jedenáct let, má bohaté zkušenosti jako učitelka ve třídách batolat a předškolních dětí – získala a načerpala zkušenosti se vzděláváním dětí v několika mezinárodních školkách.

Dokončila Montessori výcvik a získala diplom pro děti ve věku 0 – 3 roky, získala národní diplom od společnosti Montessori pro děti ve věku 3 – 6 let, dále certifikace První pomoc, certifikace Školní zralost, certifikace Metoda dobrého startu, certifikace Grafomotorika, Specifické poruchy učení a chování a jejich náprava, Podpora přirozeného rozvoje řeči u dětí – primární logopedická prevence. 

 

„Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, pohybovala se řadu let v oblasti mezinárodního obchodu. V oboru pedagogiky a vzdělávání se pohybuje téměř osm let, má bohaté zkušenosti jako učitelka ve třídách batolat a předškolních dětí – získala a načerpala zkušenosti se vzděláváním dětí v několika mezinárodních školkách. Dokončila Montessori výcvik a získala diplom pro děti ve věku 0 – 3 roky, získala národní diplom od společnosti Montessori pro děti ve věku 3 – 6 let, certifikace První pomoc, certifikace Školní zralost, certifikace Metoda dobrého startu, certifikace Grafomotorika.“

Média:

HRAVÉ VAŘENÍ: CO POTŘEBUJETE, KDYŽ JSTE V KUCHYNI S DĚTMI?


UČITELÉ LIMETKA PRAGUE

Naši učitelé vytvářejí unikátní prostředí plné poznatků, z jejichž získávání mají děti radost a nabývají sebevědomí.

 
JAK TO DĚLAJÍ

Jsou zkušenými profesionály se zkušeností s výukou dětí ve věku dvou až šesti let.

Zaměřují se rovnoměrně na sociální, emociální a intelektuální rozvoj svých studentů.

Organizují podpůrné programy, při nichž se studenti setkávají s partnerskými profesionály, experty v dané oblasti (umění, věda, podnikání), a získávají tak cenné zkušenosti z první ruky.

Naši učitelé jsou rodičům a příbuzným žáků partnery. Pravidelně komunikují s rodinami o pokrocích ve znalostech i vývoji dětí.

 

Mgr. Sarah Svobodová

English teacher

Sarah grew Sarahup in Manhattan, New York and attended University of New York in Prague, majoring in Psychology. She has experience working as a preschool teacher, summer camp teacher, as well as working with special needs children. In her spare time she enjoys traveling, painting, and practicing yoga.


Chrisitan Jones

English teachery

Christian was born in Alaska and moved here form New York.
She went to university in New York and completed a TEFL certification course here in Prague. She has experience working as a preschool teacher, summer camp teacher.  She is a highly positive, energetic person and enjoys being able to guide younger children into the future. Christian is very enthusiastic about the Montessori method.  In her spare time she enjoys hiking, reading, yoga, and traveling!


Ing. Petra Vyplelová, PhD.

Bakalářské studium – Chovatelství
Magisterské studium – Reprodukční biotechnologie
Doktorské studium – Obecná zootechnika se zaměřením na etologii psa (chování psů).
Učí na České zemědělské univerzitě v Praze.
CVHP – centrum pro výzkum chování psů
Odborná asistentka výzkumu pachové identifikace

Média:

PSÍ SPECIÁL: Odbornice mluvila o výcviku psů. Na co si dát pozor?
Věrní pomocníci
Pozitivní víkend s Petrou Vyplelovou
Profil na ČZU


Mgr. Aaron Rieke

English teachery

I studied in the US and have a Bachelors of Arts degree in Advertising and Public Relations. I chose to work with kids because I like the smiles and satisfaction you see on their faces when you help them accomplish their goals. I used to teach tennis in the US to kids ages 6 to 19. Some of my hobbies include playing tennis, watching watching Formula 1, and I enjoy watching American football.

 

Anna Katrovas

English teachery

Anna is a native English speaker from the United States.  She took a course to become certified to teach English but was fortunate enough to find a position teaching mathematics at a bliningual school in Prague (Riverside International School in Prague )

Anna is currently working on her master’s degree in International Education to learn even more about creating student-centered learning environments and building bridges between cultures. She strives to create a safe place for children to grow and discover their identity. She believes that helping students become emotionally intelligent is just as important as becoming academically intelligent.