Učitelé

Ing. Irina Mečava

zakladatelka školky Limetka, pedagog

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, pohybovala se řadu let v oblasti mezinárodního obchodu. V oboru pedagogiky a vzdělávání se pohybuje téměř osm let, má bohaté zkušenosti jako učitelka ve třídách batolat a předškolních dětí – získala a načerpala zkušenosti se vzděláváním dětí v několika mezinárodních školkách.

Dokončila Montessori výcvik a získala diplom pro děti ve věku 0 – 3 roky, získala národní diplom od společnosti Montessori pro děti ve věku 3 – 6 let, dále certifikace První pomoc, certifikace Školní zralost, certifikace Metoda dobrého startu, certifikace Grafomotorika, Specifické poruchy učení a chování a jejich náprava. 

„Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, pohybovala se řadu let v oblasti mezinárodního obchodu. V oboru pedagogiky a vzdělávání se pohybuje téměř osm let, má bohaté zkušenosti jako učitelka ve třídách batolat a předškolních dětí – získala a načerpala zkušenosti se vzděláváním dětí v několika mezinárodních školkách. Dokončila Montessori výcvik a získala diplom pro děti ve věku 0 – 3 roky, získala národní diplom od společnosti Montessori pro děti ve věku 3 – 6 let, certifikace První pomoc, certifikace Školní zralost, certifikace Metoda dobrého startu, certifikace Grafomotorika.“

Média:

HRAVÉ VAŘENÍ: CO POTŘEBUJETE, KDYŽ JSTE V KUCHYNI S DĚTMI?


Mgr. Sarah Svobodová

English teacher

Sarah grew Sarahup in Manhattan, New York and attended University of New York in Prague, majoring in Psychology. She has experience working as a preschool teacher, summer camp teacher, as well as working with special needs children. In her spare time she enjoys traveling, painting, and practicing yoga.


Chrisitan Jones

English teachery

Christian was born in Alaska and moved here form New York.
She went to university in New York and completed a TEFL certification course here in Prague. She has experience working as a preschool teacher, summer camp teacher.  She is a highly positive, energetic person and enjoys being able to guide younger children into the future. Christian is very enthusiastic about the Montessori method.  In her spare time she enjoys hiking, reading, yoga, and traveling!


Ing. Petra Vyplelová, PhD.

Bakalářské studium – Chovatelství
Magisterské studium – Reprodukční biotechnologie
Doktorské studium – Obecná zootechnika se zaměřením na etologii psa (chování psů).
Učí na České zemědělské univerzitě v Praze.
CVHP – centrum pro výzkum chování psů
Odborná asistentka výzkumu pachové identifikace

Média:

PSÍ SPECIÁL: Odbornice mluvila o výcviku psů. Na co si dát pozor?
Věrní pomocníci
Pozitivní víkend s Petrou Vyplelovou
Profil na ČZU


Mgr.Helena Doubková

česká učitelka

Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze obor český jazyk a literatura – hudba. Učila 20 let češtinu.  Kromě čtení beletrie a historické literatury ráda maluje, jí, fotí na cestách.  Má ráda hmatatelné pozůstatky minulosti – české hrady, Prahu, Paříž, Oxford. Mezi její koníčky patří kromě vyučování jazyků sport všeho druhu, literatura a divadlo, nejčastěji ji ovšem ve volném čase zastihnete v přírodě – ať již při práci na zahradě či na procházce.

Anna Katrovas

English teachery

Anna is a native English speaker from the United States.  She took a course to become certified to teach English but was fortunate enough to find a position teaching mathematics at a bliningual school in Prague (Riverside International School in Prague )

Anna is currently working on her master’s degree in International Education to learn even more about creating student-centered learning environments and building bridges between cultures. She strives to create a safe place for children to grow and discover their identity. She believes that helping students become emotionally intelligent is just as important as becoming academically intelligent.