Stravování

Velkou pozornost věnujeme stravování a pitnému režimu dětí po celý den. K dispozici mají čerstvou pitnou vodu, ovocné čaje, mléko nebo ředěný bio ovocný mošt, džus. Dovoz obědů v BIO kvalitě zajišťuje firma Ekolandia. Rodiče mají možnost vybírat z denního menu, které nabízí masovou či vegetariánskou variantu oběda.

V době dopolední/odpolední svačiny si děti samy vybírají, kolik čeho budou jíst. Na výběr je vždy čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, celozrnné pečivo, pomazánky, jogurty nebo cereálie.

Oběd se skládá z polévky a hlavního jídla v bio kvalitě. Na výběr je každý den jídlo vegetariánské nebo masové.

Jídlo je připravováno denně čerstvé v souladu se zásadami zdravé výživy a hygienickými normami pro stravování dětí předškolního věku.

Děti k jídlu nenásilně pobízíme, ale nenutíme. Vedeme děti k tomu, aby jídlem neplýtvaly, aby si dávaly na talíř jen tolik, kolik snědí.

Způsob platby: celkovou měsíční částku za obědy svého dítěte můžete platit hotově nebo na účet.

Částka je splatná vždy do 1. dne příslušného měsíce.

Odhlašování stravy je třeba provést do 14:00 hodin předchozího dne na tel. čísle 605 215 054. Při neodhlášení jídla po této hodině je stravné účtováno v plné výši jako za přítomnosti dítěte ve školce. V případě rozšíření docházky je třeba domluvit se také den předem do 14:00 hodin, abychom vám stravu na další den včas zajistili.